10340 ATLANTIC BLUE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10340 |
| Color | BLUE |
| Bundle | 1 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 343cm / 135inch |
| Height | 198cm / 78inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3151kg |
| Block | 10340 |
| Color | BLUE |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 343cm / 135inch |
| Height | 198cm / 78inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3545kg |
| Block | 10340 |
| Color | BLUE |
| Bundle | No |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | DEEP + TEK |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 343cm / 135inch |
| Height | 198cm / 78inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 410kg |